AKTUALNOŚCI

LINKI

Instytut Ceramiki i Materiałow Budowlanych w Warszawie
www.icimb.pl
Instytut Ceramiki i Materiałow Budowlanych - Odział Zamiejscowy w Krakowie
www.icimb.pl/krakow
Stowarzyszenie Przetwórców Szkła Budowlanego
www.polskieszyby.pl
Huta szkła Guardian Czestochowa
www.guardian-czestochowa.com

OFERTA

Szyby zespolone w przeszkleniach stosowanych w budownictwie mają do spełnienia wiele zadań. W zależności od funkcji, miejsca wbudowania, wymagań stawianych przez odbiorcę, priorytetem mogą być różne jej własności. I tak w zależności od budowy szyby możemy uzyskać przeszklenia o następujących cechach:

SZYBY ZESPOLONE ZE SZKŁEM NISKOEMISYJNYM

Szyby zespolone ze szkłem niskoemisyjnym ograniczają wypływ energii cieplnej z pomieszczeń na zewnątrz. Cienka, niewidoczna dla oka warstwa napylona na szkło float przepuszcza światło i energię słoneczną do wnętrza, zapobiegajać przenikaniu ciepła na zewnątrz. W efekcie dla użytkownika oznacza to zmniejszenie nakładów poniesionych na ogrzewanie pomieszczeń, podniesienie komfortu cieplnego, a także ochronę naszego wspólnego środowiska. W zależności od sposobu nanoszenia i rodzaju powłoki wyróżniamy szkła niskoemisyjne twardopowłokowe i miękkopowłokowe. Te ostatnie pozwalają uzyskiwać szyby zespolone o najkorzystniejszym (najmniejszym) współczynniku przenikania cieplnego Ug

Na przykład jednokomorowa szyba zespolona o budowie: szkło niskoemisyjne miękkopowłokowe/16Argon/float charakteryzuje się współczynnikiem od Ug=1,1 do Ug=1,0[W/m2 x K] zależnie od rodzaju użytego szkła niskoemisyjnego.

o firmie   |   oferta   |   galeria   |   na bieżąco   |   certyfikaty   |   deklaracje CE   |   kontakt
Projekt i realizacja © 2016 - Agencja Reklamowa GABO s.c. - Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone.